Başlangıç > Genel > Çekiliş Hakkında !

Çekiliş Hakkında !

09 Temmuz 2014

Çekiliş Hakkında
1) Çekiliş, hiç bir beklentisi olmadan instagram (comsenol) ve facebook (comsenol) hesabımdan paylaştığım gönderileri beğenen takipçilerim arasında ve imkan buldukça gerçekleşiyor.
2) Çekiliş rastgele bir tarihte ve rastgele seçilmiş bir gönderi veya gönderileri beğenen kişiler arasında yapılıyor.
3)Çekilişte minik hediyelerden kazanan kişilere hediyeleri ücretsiz olarak PTT kargo ile gönderilmektedir.
4)Çekilişe akrabam, mesai arkadaşım ve farklı şehirlerdeki akademisyen arkadaşlarımı dahil etmiyorum. Ayrıca daha önce minik bir hediye kazanan takipçiyi art arda ikinci bir çekilişe dahil etmiyorum.
5)Çekiliş sonuçları sadece yukarıda belirtilen sosyal medya hesaplarımdan  ilan ediliyor, ayrıca bilgilendirme yapılmıyor. Şayet mini çekiliş sonuçları yayınlandıktan 14 gün içinde, kazanan-kazananlardan talep gelmezse o hediye bir ay sonraki çekilişte başka bir kişiye ulaştırılıyor… Bu yüzden ismini çekiliş listesinde gören kişi doğrudan sosyal medya hesaplarım üzerinden adres bilgilerini mesaj olarak göndermesi halinde en kısa sürede minik hediyesi postaya verilecek ve posta takip bilgileri tarafına iletilecektir.
6)Minik hediye kazanıp Konya’da ikamet edenler dilerlerse hediyelerini bizzat teslim alabilir. Bu şekilde teslim almak isteyenler lütfen önceden mesaj yazıp bilgi versin.

Bundan sonra da imkanlar elverdiği müddetçe ayda bir çekiliş yapmaya devam edeceğim.

%d blogcu bunu beğendi: